Życzenia od Rady Rodziców

Pani Dyrektor, Szanowni Państwo,

serdecznie dziękuję w imieniu swoim i Rady Rodziców za ciepłe i „pomysłowe” 😆 życzenia Świąteczne 🌲

W tym wyjątkowym pod każdym względem czasie …chciałabym móc przyłączyć się do życzeń i przekazać Państwu tych kilka słów …

        Czego życzyłabym sobie wczoraj, dziś …w bożonarodzeniowy czwartek, czy też jutro…? Zawsze …nie tylko noworocznie?

Czego życzyłabym każdemu z nas wczoraj, dziś i na przykład …w poniedziałek ? Zawsze …OBECNOŚCI  INNYCH  LUDZI. Zwłaszcza tych. którzy nas potrzebują, którym możemy podać rękę nawet, gdy są zwyczajnie szczęśliwi i kiedy wydawałoby się, że akurat w tym momencie życia tak bardzo nie potrzebują serdecznego klepnięcia po ramieniu.

Życzę Państwu i każdemu z osobna obecności w pobliżu tych, którym gdy są w rozpaczy, tylko my potrafimy uspokoić myśli, dać poczucie bezpieczeństwa. Bez względu na wszystko i wszystkich – BYĆ. Bo tylko my jesteśmy. Blisko. Zawsze.

I fajne jest to, że kiedy inni potrzebują nas , to równolegle my potrzebujemy ich – jak równanie „nieskończoności współistnienia” …TU i TERAZ …i jutro…i we wtorek też. Życzę więc wszystkim z nas takiej autentycznej synergii dusz i serc.

Z małym postscriptum – cytatem z Ryszarda Kapuścińskiego: ” Człowiek miewa w życiu wiele okazji, ale szansa pojawia się tylko raz. Można ją mieć i zmarnować. Sęk jednak w tym, że można jej także nie dostrzec”.

Wszystkiego więc co dobre, serdecznego i empatycznego dostrzegania innych życzy Wszystkim z całego 💚  Rada Rodziców.

Podziel się tym artykułem: