Świetlicowa wymiana pocztówkowa ruszyła

Przez cały tydzień nasi najmłodsi gdynianie, dumni ze swojego miasta i szkoły, tworzyli kartki, a także wymyślali pozdrowienia dla swoich kolegów i koleżanek ze świetlic w całej Polsce. To było wyzwanie opowiedzieć o sobie komuś nieznajomemu! Uczniowie wykazali się przy tym wielką pomysłowością i otwartością, ponieważ akcja wymiany pocztówkowej bardzo przypadła im do gustu. Wielu chciało być autorem kartki, która powędruje w Polskę. I tak napisaliśmy do szkoły w Łowiczu, Mrągowie, Wrocławiu, Opolu, Żywcu, Grudziądzu, Warszawie, Elblągu, Wąchocku, Limanowej, Żukowie, Częstochowie i jeszcze kilku innych 😊 Mamy nadzieję na duży odzew. Na stronie Świetlicy krótka fotorelacja, do której obejrzenia zapraszamy!

koordynator projektu: Anna Michalak – świetlica szkolna

Rys. Pola z klasy I

Podziel się tym artykułem: