UNICEF i Gdynia zmieniają świat dzieci na lepszy!

 

Szanowni Państwo,

niezmiernie miło nam poinformować, że w naszej szkole organizowane są półkolonie w ramach Akcji Zima i funduszom w kwocie 1.9 mln. zł, które zostały pozyskane przez Gdynię w ramach współpracy z UNICEF.

To będą dwa tygodnie pełne ciekawych wycieczek🚃🚌🚎 , kreatywnych zajęć ✂️📎✏️📜🪄🐴i bardzo smacznych obiadów🍕🍜🌮🍅🥬🥒, które zostały zaplanowane wspólnie przez uczniów, panią intendentkę i nasze kochane panie z kuchni.

Klockownia🏰🏖🏠, basen🏊, kino🎬🍿, warsztaty kulinarne🥧🧁🍪, plastyczne🖌✂️📌📝, zajęcia na Uniwersytecie Morskim🛳🔱 to przykład atrakcji, które zostały zaplanowane przez panie Kasię, Wioletę, Agnieszkę i Magdę 

❤️💛💙Warto podkreślić, że dzięki funduszom z UNICEF udział w półkoloniach jest całkowicie darmowy❤️💛💙!

Podziel się tym artykułem: