Serdecznie dziękujemy i życzymy cudownych wakacji!

Drodzy Uczniowie!

To był niezwykle trudny rok szkolny. Bardzo Wam dziękujemy za wytrwałość i ogromną pracę, którą każdego dnia wykonywaliście w domu.

Zdalne nauczanie odebrało Wam to, co w szkole jest najważniejsze  – przerwy spędzane z rówieśnikami, pogaduszki na lekcjach, wspólne uprawianie sportu, zabawę i radość.

Wszystkim naszym Uczniom dziękujemy za współpracę!

Gratulujemy świadectw i życzymy udanych wakacji.

Odpocznijcie teraz od lekcji w sieci i  cieszcie się czasem wolnym. Rozsądnie z niego korzystajcie, tak, byśmy we wrześniu mogli się spotkać zdrowi i silni.

Tęsknimy za Wami.

Wasi nauczyciele.

Drodzy Rodzice!  Szanowni Państwo!

Ostatnie  3 miesiące były dla wszystkich wyjątkowo trudnym i nieprzewidywalnym czasem.

Bardzo dziękujemy za wsparcie, którego nam udzielaliście, pracując z dziećmi w domu.

Jesteśmy świadomi, że to, jak uczniowie wywiązywali się ze swoich szkolnych obowiązków, było w dużej mierze wynikiem ogromnego Państwa zaangażowania.

Życzymy zdrowia, odpoczynku, spokoju i radości ze wspólnie spędzanego czasu – już bez szkolnych obowiązków.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne