„Poznaj, doceń i chroń różnorodność biologiczną Morza Bałtyckiego” Zapraszamy na wystawę prac uczniów naszej szkoły🌊

Nasza szkoła realizuje projekt Komisji Europejskiej pod nazwą Europejska Sieć Niebieskich Szkół. Jest to przedsięwzięcie dla placówek oświatowych, które do swojego programu nauczania włączają edukację z zakresu „świadomości morskiej”. Działania szkół w tym zakresie w Gdyni wspierają Wydział Środowiska Urzędu Miasta oraz Akwarium Gdyńskie MIR-BIP. Ubiegamy się o miano niebieskiej szkoły realizując szereg działań pod wspólnym tytułem „Poznaj, doceń i chroń różnorodność biologiczną Morza Bałtyckiego”. Jednym z naszych celów jest prezentacja lokalnej społeczności prac uczniów pokazujących bogactwo bałtyckiej fauny i flory. Liczymy na to, że poprzez wystawę rozbudzimy w widzach potrzebę działań na rzecz zachowania i ochrony różnorodności biologicznej naszego morza. Zapraszamy serdecznie na wystawę prac zaprezentowanych na ogrodzeniu szkoły😊 Sabina Tylawska, Izabela Orłowska oraz artyści z SP8

Podziel się tym artykułem: