Pomoc uchodźcom z Ukrainy

Szanowni Państwo,

Jako społeczność szkoły pragniemy włączyć się do pomocy uchodźcom z Ukrainy. Szkoła nawiązała współpracę z CKZiU nr 2 w Gdyni.

Przy wejściu do szkoły można zostawiać następujące dary:

· Woda gazowana i niegazowana w butelkach 0,5 l oraz 1 l, niegazowane napoje w małych butelkach, soki;

· Zupki, kisiele oraz gotowe dania do zalania gorącą wodą, konserwy, ser żółty pakowany hermetycznie;

· Artykuły higieny indywidualnej – mydło w płynie, papier toaletowy, ręczniki papierowe, chusteczki, mokre chusteczki, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, podpaski;

· Woreczki do kanapek;

Prosimy o przynoszenie tylko wymienionych produktów.

Zbiórka trwa w godzinach otwarcia szkoły. Lista będzie aktualizowana na bieżąco w miarę potrzeb. Wszystkie informacje zamieszczane będą na stronie szkoły oraz na facebooku.

Wszystkim darczyńcom w imieniu społeczności szkoły dziękuję za wsparcie naszej akcji.

Marzena Adamska

dyrektor