POMAGAM BO LUBIĘ – co siejesz to zbierasz

Dzisiaj 18.12.2019r. dzieci klasy I c wraz z wychowawczynią panią Alicją Komasara wykonały dwie paczki dla dzieci chorych w szpitalu w Gdyni na oddziale pediatrycznym oraz dla dzieci chorych onkologicznie w szpitalu w Gdańsku. Przez 2 tygodnie przynosiliśmy rzeczy ,które według Nas mogą sprawić radość dzieciom, które i tak doświadczyły wiele bólu i smutku. Pomogli nam też rodzice, którzy zapakowane rzeczy zawiozą do tych 2 oddziałów szpitalnych . Wspólnie z panią Alicją dzieci napisały list  taki od serca w słowach których, uczą się dopiero pisać. Nasze maluchy z pierwszej klasy są chętni do pomocy i uczą się pomagać tym, którzy tego potrzebują . To był wzruszający ale tez fajny dzień naszej pracy.

Alicja Komasara