Organizacja pracy szkoły od 18 stycznia

DRODZY UCZNIOWIE, SZANOWNI RODZICE I OPIEKUNOWIE!

18 stycznia uczniowie klas I – III wracają do szkoły.

Obecnie przygotowujemy szkołę, by wszyscy czuli się  bezpiecznie.

Przekazujemy Państwu najważniejsze informacje związane z powrotem dzieci do szkoły. Szczegóły omówią wychowawcy podczas zebrań, które odbędą się w piątek 15 stycznia o godzinie 16.30 na Teamsach.

Lekcje odbywać się będą według planu, który obowiązywał podczas zajęć stacjonarnych we wrześniu i październiku. Klasy w trakcie lekcji nie będą kontaktowały się między sobą.

Czas spędzany w świetlicy w miarę możliwości będziemy organizować tak, by grupy uczniów były jak najmniej liczne i w miarę stałe.

Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają w izolacji w warunkach domowych lub w izolacji.

Rodzice dziecka mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej szkoły oraz w przestrzeni publicznej – zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

Uczniowie mogą być przyprowadzani do szkoły i z niej odbierani przez opiekunów bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych. Na terenie szkoły wszyscy przestrzegają aktualnych przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej (m.in. stosowanie środków ochronnych: osłona ust i nosa).

Rodziców, których pociechy będą korzystały ze szkolnych obiadów prosimy o dokonanie wpłat.

Z poważaniem, Dyrekcja Szkoły