IV Dzielnicowa Parada Niepodległości już za nami

Już po raz czwarty obchodziliśmy Święto Niepodległości, maszerując w lokalnej paradzie wzdłuż ulicy Orłowskiej. Słoneczna pogoda dopisała. W wydarzeniu wzięli udział zaproszeni goście: Prezydent  Gdyni – pan Wojciech Szczurek, przewodnicząca Rady Miasta Gdyni – pani Joanna Zielińska, wiceprzewodniczący Rady Miasta – pan Andrzej Bień, członkowie Klubu Seniora, uczniowie orłowskich szkół, rodzice i mieszkańcy. Po przemarszu odbyła się krótka uroczystość, podczas której odśpiewano hymn państwowy oraz zaprezentowano program artystyczny z udziałem uczniów. Głos zabrał także pan prezydent, który wyraził radość z powodu obchodów 101. rocznicy odzyskania niepodległości. O bezpieczeństwo uczestników zadbała Policja i Żandarmeria Wojskowa.