Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy

Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej zaprasza uczniów klas V i VI (w wieku 11-13 lat) na zajęcia w ramach Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego.

Zajęcia będą prowadzone od października 2022 do stycznia 2023 roku w czwartki, w godz. 17.00-18.30 (co drugi tydzień), w trybie stacjonarnym na Wydziale Zarządzania i Ekonomii przy ul. Traugutta 79 (nr 50 na mapie kampusu). Przewidzianych jest 6 spotkań na semestr.

Uczestnictwo jest bezpłatne.

Równolegle planowane są spotkania z rodzicami i opiekunami dzieci z zakresu wychowania i kształtowania postaw. Tematyka zajęć zostanie udostępniona wkrótce!

Na koniec semestru, podczas ostatniego spotkania dzieci uczestniczą w teście wiedzy. Do wygrania atrakcyjne nagrody np. tablety, smartwatche, tablety graficzne.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział?

Wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Uniwersytetu Dziecięcego https://www.uniwersytet-dzieciecy.pl/zapisy2 i oczekiwać na informacje organizacyjne.

Strona internetowa: uniwersytet-dzieciecy.pl

Informacje o zapisach będą również udostępniane na stronie Wydziałowej: zie.pg.edu.pl

Koordynator EUD w Gdańsku:

dr Edyta Drajska

Telefon: +48 58 348 64 39, 608 591 857