GODZINY PRACY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

poniedziałek 9.00 – 15.00

wtorek, środa, czwartek i piątek 9.00 – 14.00

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI I CZYTELNI

 


data opublikowania: 28.09.2023 r.

Międzyszkolny Integracyjny Konkurs Recytatorski

Drodzy Miłośnicy Poezji!

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Temat wdzięczny, miły, „merdający ogonem”. Poezja obfituje w bohaterów zwierzęcych! Już nie możemy się doczekać Waszych interpretacji utworów. Zapoznajcie się z regulaminem konkursu i przychodźcie, czekamy!

Regulamin konkursu

 

 


data opublikowania: 23.03.2023 r.

Bilet do „Krainy Książki”

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów do zabawy czytelniczej „Bilet do Krainy Książki”. Aby wziąć w niej udział, należy wypożyczyć książkę w każdej z kategorii: książka przygodowa, komiks, książka o przyjaźni, książka o zwierzętach, baśnie, książka podróżnicza, detektywistyczna oraz lektura szkolna. Po przeczytaniu i oddaniu książki, bilet zostanie skasowany. Skasowanie wszystkich biletów to dyplom lub nagroda!

Drodzy Czytelnicy, zapraszamy do wspólnej podróży! Szczegóły poniżej.

BILET DO KRAINY KSIĄŻKI

 

 


data opublikowania: 02.03.2023 r.

Wspaniała “Straszna klasa”! 

24 lutego, w naszej szkole, miało miejsce wydarzenie niecodzienne i pod wieloma względami wspaniałe! Uczniowie klasy III B przygotowali widowiskowe przedstawienie pt. “Straszna klasa” z dedykacją dla swojej Wychowawczyni, pani Marzenki Piaseckiej, w podziękowaniu za Jej wielkie serce i trud pracy. Pomysłodawczynią tej inicjatywy była Tosia Kajda, która wraz z innymi aktorami, brawurowo poprowadziła spektakl. Małych aktorów, o wielkim sercu i cudownej wrażliwości, przygotowała pani Mariola Radajewicz – Samul. Nie tylko zaproponowała scenariusz, ale od listopada, w każdy czwartek, spotykała się z dziećmi podczas prób w bibliotece. Tygodnie wytężonej pracy i ekscytacji, związanej z koniecznością dochowania tajemnicy, przyniosły efekt! Niespodzianka udała się wyśmienicie! Pani Marzenka obejrzała widowisko w towarzystwie Rodziców, tak samo wzruszonych, jak ona. Aktorzy doskonale odnaleźli się w swoich rolach, pasja i zaangażowanie towarzyszyły każdemu ich słowu. W sali słychać było gromkie brawa, a łzom i uściskom nie było końca! Wszystkim zaangażowanym w to piękne wydarzenie, dziękujemy!