Szanowni Rodzice ,jako Rada Rodziców , pragniemy pomóc naszym nowym uczniom – dzieciom zUkrainy ,  w rozpoczęciu nauki w naszej szkole .Musimy to zrobić jak najszybciej i jak najefektywniej !Dotychczas zostało zgłoszonych ok . 40 osób, a liczba ta wzrastakażdego dnia  .Nasze dzieci dają , co mają najcenniejsze : przyjacielskie nastawieniei uśmiech !My dajmy , co możemy – potrzeby są ogromne :– plecaki ( mogą być używane , ale w bdb stanie )– zeszyty ,– piórniki z wyposażeniem ,– długopisy , ołówki ,– chemia gospodarcza : papier toaletowy , płyny do mycia podłóg /toalet , płyny do dezynfekcji rąk , ręczniki papierowe itp.

Możecie Państwo również pomóc finansowo , wpłacając darowiznę nakonto Rady RodzicówBank PEKAO S.A. V Oddział Gdańsk, Rachunek 48 1240 2920 1111 0000 45002720z dopiskiem  : ” pomoc Ukrainie” .

Z tych pieniędzy sfinansujemyobiady dla dzieci – koszt 1 obiadu / 1 dziecko – to ok 4 zł .

Z góry serdecznie dziękuję ,pozdrawiamAngelika PawlikPRR