PRZEKAŻ 1% PODATKU NA DZIAŁALNOŚĆ SWOJEJ SZKOŁY

RODZICE,  PRZYJACIELE SZKOŁY ,

Szanowni Państwo,

dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu:

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA DZIAŁALNOŚĆ SWOJEJ SZKOŁY.

Program umożliwia gromadzenie przez radę rodziców – za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, organizacji pożytku publicznego nr KRS: 0000268115 – środków pochodzących z 1% Państwa podatku dochodowego. Polecając tę formę poprawy warunków nauczania naszych dzieci, prosimy o zainteresowanie nią swoich przyjaciół i znajomych wskazując, że tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty na miarę swoich oczekiwań i wyzwań XXI wieku.

Celem uczestniczenia w wymienionym programie każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2020

(PIT 28 poz. 140, PIT 36 poz. 442, PIT 36L poz. 148, PIT 37 poz. 134, PIT 38 poz. 64, PIT 39 poz. 50)

„RR Szkoły Podstawowej nr 8 w Gdyni”.

Dzięki Państwa wpłatom, jako Rodzice możemy realizować potrzeby
Naszych Dzieci .

Dzięki Wam z ubiegłorocznych rozliczeń udało nam się zebrać kwotę 5.337, 60 zł 🙂

Wierzymy , że i w tym roku NIE ZAWIEDZIECIE   !!!

Dziękuję tym z Państwa , którzy już uczestniczą w programie i
zachęcam wszystkich Rodziców i Przyjaciół Rodzin do wsparcia naszej
szkoły.

Z poważaniem ,