Projekt EuroWeek Szkoła Liderów – rekrutacja uczniów obecnych klas 4 i 5 – sesja jesienna☀️🍁❤️👍

Mamy przyjemność poinformować Państwa o możliwości uczestnictwa uczniów obecnych klas 4 i 5  w projekcie EuroWeek Szkoła Liderów w sesji jesiennej, która odbędzie się w dniach 9 – 13 października 2022r. w Ośrodku Wypoczynkowym Aleksander w Długopolu Zdroju.
Wyjazd adresowany jest do uczniów wzorowych. Ze zgłoszonych przez Państwa dzieci, na podstawie regulaminu rekrutacji wyłoniona zostanie maksymalnie grupa 20 uczniów (plus lista rezerwowa). Zgłoszenia od Państwa przyjmujemy mailowo do dn. 18 maja (środa) 2022r. Zgłoszenia prosimy wysyłać na służbowy adres mailowy pani Sabiny Tylawskiej lub pani Agnieszki Zaklikockiej. 25 – 26 maja zostanie podana informacja o kwalifikacji w w/w projekcie. Całkowity koszt 5 – dniowego wyjazdu wynosi 700zł. I rata 300zł płatna wraz z formularzem zgody rodzica/prawnego opiekuna do końca maja, II rata 400zł do 15 września (czwartek) 2022r.
Projekt Euroweek organizujemy w Naszej szkole po raz piąty. Zachęcamy do zapoznania się z załączonymi dokumentami oraz relacją z wiosennego wyjazdu na stronie internetowej i Facebooku szkolnym.
Sabina Tylawska i Agnieszka Zaklikocka
Podziel się tym artykułem: