PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTÓW

Drodzy Uczniowie,

Najbliższe próbne egzaminy 8 klas odbędą się w trybie zdalnym.

17, 18 i 19 marca o 9.00 otrzymacie od Waszych wychowawców link z dostępem do arkusza egzaminacyjnego. Odpowiedzi do egzaminu możecie zapisać na osobnej kartce, którą po zakończeniu egzaminu zeskanujcie lub zróbcie zdjęcie i prześlijcie do nauczyciela uczącego Was danego przedmiotu. O najlepszej formie zapisywania odpowiedzi poinformują Was nauczyciele poszczególnych przedmiotów i Wasi wychowawcy.

19 marca na egzaminie z języka obcego otrzymacie link od swojego wychowawcy oraz połączycie się ze swoim nauczycielem j. angielskiego. On udostępni Wam nagrania do egzaminu.

W dniu próbnego egzaminu nie macie innych lekcji. Skupcie się na egzaminie.

Pamiętajcie, aby pisać wyraźnie, tak by Wasi nauczyciele mogli Was odczytać. Z egzaminu próbnego nie będzie ocen. Nie korzystajcie z dodatkowych pomocy i sprawdźcie się!

Zrobimy wszystko, aby zorganizować próbny egzamin w szkole w dniach 21-23 kwietnia.