Podziękowania Rady Rodziców

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice !

Niezmiernie miło mi jest poinformować Państwa, że  ukończyliśmy remont sali A10, która decyzją Dyrekcji została w tym roku szkolnym przekazana na potrzeby Świetlicy i jako sala dydaktyczna dla Naszych Najmłodszych do nauki  języka  angielskiego.
Przedsięwzięcie to było głównym  celem  Preliminarza Rady Rodziców przewidzianym na ten rok szkolny. Całkowity koszt remontu  i wyposażenia to : 5.076,08 zł.

Składam gorące podziękowania Wszystkim Państwu, ponieważ to z Waszych pieniędzy udało Nam się sfinalizować ten cel 🙂

Chciałabym podziękować kilku osobom , które w sposób szczególny przyczyniły się temu fajnemu przedsięwzięciu:
Pani Dyrektor  Marzenie Adamskiej  – za pozytywne zaopiniowanie pomysłu i wsparcie koordynacyjne w przygotowaniu remontu ;
Pani Dagmarze  Jackowicz-Korczyńskiej –  za projekt sali;
Pani Marlenie Duralewskiej  – za montaż mebli;
Panu Dariuszowi Orłowskiemu   – za montaż mebli;
Panu  Grzegorzowi Gajdulewiczowi  – Pracownikowi Szkoły – za wymalowanie sali i montaż mebli;
Panu Wojciechowi Pawlik  – za transport mebli;
Pani Katarzynie Bach i Pracownikom Świetlicy – za wsparcie i okazaną pomoc 🙂

Zapraszam Państwa serdecznie do obejrzenia sali w „nowej odsłonie” .

Angelika Pawlik RR