Imię i nazwisko | Stanowisko, zajęcia | Adres e-mail |
---|---|---|
Marzena Adamska | Dyrektor szkoły | dyrektor@sp8.edu.gdynia.pl |
Agnieszka Zegarlicka | zastępca dyrektora | a.zegarlicka@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Katarzyna Bach | kierownik świetlicy | K.Bach@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Joanna Bienia-Fijas | świetlica, nauczyciel historii | j.bienia-fijas@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Anna Czernysz-Devels | j.polski | a.czernysz-devels@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Dorota Datta | historia, nauczyciel współorganizujący kształcenie | d.datta@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Beata Dobrowolska | nauczyciel współorganizujący kształcenie | b.dobrowolska@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Elżbieta Dudkowska | edukacja wczesnoszkolna | e.dudkowska@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Marta Gajewska | informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa | m.gajewska@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Iwona Goc | nauczyciel współorganizujący kształcenie | i.goc@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Karina Jagodziewska | logopeda | k.jagodziewska@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Urszula Janusz | religia | u.janusz@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Anna Kasicka-Kłos | pedagog | a.kasicka-klos@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Alicja Komasara | edukacja wczesnoszkolna | a.komasara@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Iwona Krzyżanowska | wychowanie fizyczne | i.krzyzanowska@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Agnieszka Kossmann-Bogdańska | edukacja wczesnoszkolna | a.kossmann@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Marzena Lebowska | psycholog | m.lebowska@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Renata Loska | matematyka | r.loska@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Anna Michalak | świetlica | a.michalak@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Joanna Bigas-Melzer | nauczyciel współorganizujący kształcenie | j.bigas-melzer@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Iwona Nitka | nauczyciel współorganizujący kształcenie | i.nitka@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Joanna Nowosielska | matematyka | j.nowosielska@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Izabela Orłowska | biologia, geografia, | i.orlowska@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Elżbieta Orzoł | wychowanie fizyczne | e.orzol@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Wojciech Ostrowski | muzyka | w.ostrowski@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Marzena Piasecka | edukacja wczesnoszkolna | m.piasecka@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Grażyna Piątkowska | matematyka | g.piatkowska@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Martyna Pietuszko | nauczyciel współorganizujący kształcenie | m.pietuszko@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Paulina Podkowska | nauczyciel współorganizujący kształcenie | p.podkowska@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Kornelia Pytel | nauczyciel współorganizujący kształcenie | k.pranga@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Maria Radajewicz-Samul | biblioteka | m.radajewicz-samul@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Małgorzata Radny | nauczyciel współorganizujący kształcenie | m.radny@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Wioleta Rembalska | j.polski | w.rembalska@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Elżbieta Kwella - Ruszała | chemia | e.kwella-ruszala@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Joanna Sasień | j.angielski | j.sasien@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Paulina Skowrońska | j.niemiecki, doradztwo zawodowe | p.skowronska@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Elżbieta Staniszewska | edukacja wczesnoszkolna | e.staniszewska@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Magdalena Szwarz | świetlica | m.szwarz@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Tomasz Truszkowski | fizyka, przyroda | t.truszkowski@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Sabina Tylawska | plastyka, technika | s.tylawska@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Paweł Warkus | religia | p.warkus@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com] |
Ewa Wildt | edukacja wczesnoszkolna | e.wildt@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Joanna Własów | j.polski | j.wlasow@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Beata Wolińska – Sińczak | historia, wos, wychowanie do życia w rodzinie | b.wolinska-sinczak@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Magdalena Wysocka-Janasiewicz | j.angielski | m.wysocka-janasiewicz@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Agnieszka Zaklikocka | j.angielski | a.zaklikocka@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Daria Zienkiewicz | oddział przedszkolny | d.zienkiewicz@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |
Wiesław Wiwatowski | nauczyciel wychowania fizycznego | wiwatowski.wieslaw@sp34gdynia.pl |
Jolanta Wawryszuk | świetlica | j.wawryszuk@sp8gdynianuadu.onmicrosoft.com |