Dzień Życzliwości w zerówce

Sprawdziliśmy. Człowiek życzliwy to ktoś „dobrze komuś życzący, przyjaźnie usposobiony, przychylny”. Życzliwy może być nauczyciel dla swoich uczniów, życzliwe mogą być słowa albo uśmiech. A jakby tego było mało, 21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczcili ten dzień szczególnie. Z pomocą pana Grzesia, niezastąpionego przy wszelkiego typu wielkogabarytowych pracach plastycznych, zbudowaliśmy rakietę! Następnie umieściliśmy w niej dobre słowa, by z całą swoją mocą i siłą poleciały aż w kosmos i dotarły do wszystkich. Naszej pracy towarzyszyła wzajemna życzliwość i wielka frajda z bycia razem. Jej efekty możecie obejrzeć na załączonych zdjęciach. Jedno jest pewne: to ważne, abyśmy umieli patrzeć na siebie życzliwym okiem 😊

Pozdrawiamy!

pani Martyna i pani Joanna

 

Podziel się tym artykułem: