Drodzy Rodzice,

po raz kolejny przystępujemy do programu realizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości „Otwarta firma” w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W dniach 12-18 listopada będziemy zapraszać do naszej szkoły przedsiębiorców a także odwiedzimy trójmiejskie firmy.

Jeżeli jesteście Państwo czynnymi zawodowo pracownikami firmy bądź instytucji funkcjonującej w okolicy szkoły, zachęcamy do zaangażowania się w pomoc przy nawiązaniu współpracy między szkołą a Państwa przedsiębiorstwem. Dzięki takiemu pośrednictwu, ciekawej prezentacji zawodu, dzieci poczują wsparcie i podniosą poziom swoich aspiracji w dążeniu do sukcesu edukacyjnego i zawodowego teraz i w życiu dorosłym.

Państwa pomoc w zorganizowaniu wycieczki do firmy bądź instytucji może się okazać niezwykle cenna i skuteczna.

List do rodziców uczniów klas I-VI

List do rodziców klas VII-VIII i 3. gimnazjum

Serdecznie zapraszamy do współpracy